Białe zęby – olśniewający uśmiech

Któż z nas nie chciałby mieć pięknego, a także śnieżnobiałego uśmiechu? Okazuje się, że jest to marzenie, jak najbardziej możliwe do spełnienia. Należy jednak zapoznać się z możliwościami [tutaj: dentysta-stomatolog.com w Łodzi], jakie proponuje nam stomatolog w Łodzi, a także z konsekwencjami tych wyborów. Oczywiście nie brakuje domowych sposobów na to, by wybielić swoje zęby. Jednym z takich rozwiązań jest wykonanie pasty na bazie cynamonu oraz sody oczyszczonej. Rzeczywiście całkiem zadowalające efekty są widoczne bardzo szybko. Niestety wiele osób, które stosują domowe sposoby, nie zdają sobie sprawy z tego, że w ten sposób niszczą swoją płytkę nazębną.

To właśnie dlatego wybielanie zębów powinien wykonywać lekarz, który zrobi to nie tylko profesjonalnie, ale również długotrwale i bezpiecznie. Warto pożegnać się z pewnymi stereotypami. Przede wszystkim nigdy nie uzyskamy super białego koloru naszych zębów. Spowodowane jest to naturalnym odcieniem kości. Najczęściej w gabinetach stomatologicznych będziemy mieli propozycje dwóch sposobów wybielania. Tutaj warto przede wszystkim powiedzieć o metodzie nakładkowej. Pacjent w gabinecie otrzymuje specjalnie przygotowane dla niego nakładki, które później przez okres około dwóch tygodni, musi nakładać wraz ze specjalnym preparatem wybielającym. W przypadku tej metody, należy liczyć się z tym, że mimo wszystko będziemy narażeni na nadwrażliwość zębów. Jednak prawidłowo stosowana metoda pozwoli nam uzyskać efekt bielszych zębów, nawet o 6 odcieni, na okres około 3 lat.

Drugą metodą, również niezwykle polecaną jest metoda laserowa. Mianowicie możemy tutaj powiedzieć przede wszystkim o tym, że pacjent ponosi dużo wyższe koszty, niż w przypadku pierwszej metody. Ale z drugiej strony, możemy liczyć się także z tym, iż efekty są zdecydowanie lepsze. Przykładowo, podczas pierwszej sesji, i właściwie jedynej, jesteśmy w stanie uzyskać odcień bielszy nawet o 10 tonów. Cały zabieg trwa około 1, 5 godziny. Rzeczywiście wymaga sporej cierpliwości, ale na szczęście nie trzeba go później powtarzać, przez okres od 2 do 3 lat. Warto dowiedzieć się, jakie ceny są proponowane w gabinetach stomatologicznych w Twoich okolicach. Jeśli naprawdę marzą Ci się piękne i białe zęby, to może najwyższy czas zacząć oszczędzać na ten cel? Z powodzeniem po roku można odłożyć z potrzebną kwotę.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>